Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is görcsöltök kicsit a...

Ti is görcsöltök kicsit a szakdolgozatotok miatt? Hogyan csitítjátok le magatokban ezt "káoszt"?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár igaz, hogy én tavasszal, írtam, de még friss az élmény. Nem kicsit görcsöltem, konkrétan halálra voltam ijedve, és el sem tudtam képzelni hogy ebből hogy lesz határidőre kész szakdolgozat. Én azzal bíztattam magam, hogy előttem több százezren megcsinálták már, nekem is menni fog.
2016. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem görcsöltem. Mondjuk jó előre megvolt már a téma, és a kész változaton is időben elkezdtem dolgozni. TDK-n is indultam vele, és ott is sok jótanácsot kaptam a befejezéshez, egyben jó "főpróba" is volt.
2016. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!