Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kreativitás és logika, milyen...

Kreativitás és logika, milyen szakra kéne mennem?

Figyelt kérdés

Fontos számomra a matek, jó is vagyok benne, ezért úgy képzelem a jövőmet, hogy valamilyen szintén részt vegyen benne; viszont ugyanennyire a kreativitás és az innováció is a részem. Nem tudom, mit kéne tennem. IT-ben gondolkozom, mérnökinfón bme-n, hisz ott sok a lehetőség, de félek az sem nekem való, túl nyers lenne és túl sok felesleges dolog.. össze vagyok zavarodva, nem tudom, hogy mit akarok. Tudnátok olyan szakmákat mondani, ahol jó lehetnék, ki tudnám használni a logikám, de mégis kreatív maradhatnék, és az azokhoz való szakot?

Szeretek problémákat megoldani, új dolgokat kitalálni és fejleszteni, használni az agyamat. Lány vagyok egyébként, de mindig inkább fiús társaságban találtam a helyem.



2016. nov. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Matek mellett a fizika vagy inkább az informatika dominál?


Mit értesz túl sok felesleges és nyers dolgon? Szerintem aki ilyen területen végez és dolgozik, mindenképp talál kihívást és innovációt a munkájában. Vagy ha nem az egyetem tanult dolgokkal is talál magának elfoglaltságot, hobbit.


Szak mellett a kutatási témát nehéz megtalálni, mert ezernyi kombináció lehetséges.

2016. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

javaslom h nézd meg az operatív tanterveket. ott felvannak sorolva a tárgyak. mérnökinfó halál :DD iszonyat nehéz


én corvinusra járok, HR-re, ha felveszel hozzá egy speciális tanrendet (SPM-speciális pénzügyi matematika) akkor már elég ütőképes matek tudásod tudod hasznosítani.

2016. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy minden Gazdaságtudományi szakon feltudod venni az SPM-et
2016. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!