Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideiglenes diákot az egyetemen...

Ideiglenes diákot az egyetemen vagy először az okmányirodában kell igényelni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nek adatlapot kell készítetni az okmányirodában. Azt be kell vinni az egyetemre vagy felkeltölteni a kódját a neptunba (egyeteme válogatja). Utána amíg nem érkezik meg a rendes ki kell tölteni egy űrlapot, amire egy héten belül kapsz kb. választ és bemész kikéred az ideiglenest, vagy van olyan egyetem is ahol nem kell űrlapokkal foglalkozni, hanem bemész helyben elkészítik az ideiglenest. Két egyetemen is voltam hallgató az egyik helyen így a másikon úgy jártak el,de ami közös volt az ügyintézésben az az, hogy ha nem igényeltem állandó diákot, akkor nem adott ki az egyetem ideiglenes diákot.
2016. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!