Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Naponta 4 tételt meg lehett...

Naponta 4 tételt meg lehett tanulni ha tételenként 4-5 oldal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg.
2010. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Megtanulható, csak az a bibi vele,h. már másnapra sem fogsz emlékezni teljesen rá,mert csak bemagolod,és az agyad fel sem tudja rendesen dolgozni...
2010. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, megbukni nem fogsz, attól hogy mindenre nem emlékszel. Ha viszont visszamondod magadban a tételt megtanulás után, és újra megtanulod ami nem ment, akkor mindenre fogsz emlékezni.
2010. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg. De azért ne halogasd. Saját tapasztalatból mondom. Tavaly érettségiztem, és úgy indultam, hogy napi két tétel, és akkor lazán meglesz minden, aztán ez sűrűsödött 3-ra, majd 5-re, végül napi 6-ra. Azért nem szeretném átélni még egyszer azt a stresszt, hogy vajon sikerül -e mindent megtanulnom időre.... (hozzátenném, hogy én mindenből a 100%-os szóbelire gyúrtam a pontok miatt).
2010. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22:50 és meg lett a 100%?
2010. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg. Én is úgy kezdtem, hogy majd napi kettőt tanulok, naztán nem volt kedvem nekiállni, így lett napi 3 stb. . . . Végül volt 5 napom az érettségiig, és az napi 25 tételt jelentett (1 oldalasak voltak átlagosan). 85 % mindegyikből megvolt. Aztután megfogadtam, hogy ha legközelebb ilyen lesz, már jó előre fogok tanulni.

Na persze, hogy így volt legközelebb! Rá egy évre szakmaiból vizsgáztam, volt 60 tételem (20 közgáz, 20 jog+marketing, 20 statisztika elmélet), és gondolom mondanom sem kell, hogy egyik sem csak egy oldalasra sikerült, és az utolsó 3 nap álltam neki tanulni, ergo 20 tétel/nap :) Azért itt "csak" "négyesre" sikerült a vizsga :) De meg lehet tanulni, ha nem is 100 %-ra.

2010. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedjetek már, hogyne lehetne megtanulni! A fősulin volt olyan nap, amikor egy 600 oldalas könyvet kellett megtanulnom és tudtam belőle jelesre vizsgázni. A szigorlatokról már nem is beszélek, amikor 5-6000 oldalas anyagból kell szóban és írásban vizsgázni. Az érettségi visszagondolva egy vicc, nagyon kevés anyagot kell viszonylag hosszú idő alatt elsajátítani. Persze ennek feltétele, hogy ne magolj, hanem úgy tanulj, hogy megérted az anyagot. Akkor nem felejted majd el (tehát hosszútávú tudást szerzel) és nem lesz gond az érettségin.
2010. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán meg, ha nem az interneten lógsz.
2010. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem most lesz szigorlatom de 25 tétel és max 4-5 oldal tételenként, nem 6000 oldal .
2010. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25 tétel? Te tánciskolába jársz? Nekem a 6000 oldal 8 db tantárgyból jött össze. Volt olyan tantárgy, amiből 150 tétel volt, de még a leglazábbnál is 75 tételt kellett megtanulni. És nem egy tárgy volt mint írtam, hanem 8. Ha csak 1 tárgyból vizsgázol, az nem szigorlat. A 6000 oldalban egyébként benne voltak a tankönyvek (volt olyan tárgy a 8-ból ahol nem is egy könyvből tanultunk) és az előadásjegyzetek. Persze kidolgoztam a tételeket és az már nyilván nem 6000 oldal volt csak kb. 600. Viszont ahhoz, hogy ezt meg tudjam tenni, meg kellett tanulni az egészet.
2010. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!