Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoval 8. osztályos vagyok és...

Szoval 8. osztályos vagyok és rendészeti suliba akarok menni tovább tanulni. Mindent szeretnék tudni a rendészeti sulikrol. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nah szoval most 8.osztályos vagyok...és rendészeti suliba szeretnék menni tovább tanulni...Amugy lány vagyok milyen átlag kell ahoz hogy felvegyenek akármelyik rendeszeti suliba...és hogy nehéz e az iskola...??Meg mindent tudni szeretnék a rendészeti sulikrol... Es elöre is köszi a válaszokat
2016. nov. 10. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, iskolája válogatja.


Viszont azzal jobb ha tisztában vagy, hogy ha azt elvégzed, akkor nem leszel rendőr. Szerintem kár olyan iskolába menned. Közrendőrhöz rendészeti iskola kell érettségi után, ahová külön van felvételi, a rendőrtiszt pedig egyetemi végzettség.

2016. nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentett...😊😊
2016. nov. 12. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!