Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék business és/vagy...

Szeretnék business és/vagy life coach lenni. Elég hozzá a tanfolyam, vagy kell valami alapvégzettség is? Adnak ezek a drága tanfolyamok olyan papírt, amivel önállóan lehet dolgozni, vagy csak meglevő végzettségek kiegészítő képzései ezek?

Figyelt kérdés
Kell egy eleve gazdasági vagy pszichológiai, vagy más eü végzettség ehhez és arra rá lehet ezt építeni, vagy önmagában is megállja a helyét?
2016. nov. 12. 23:10
 1/5 Akussius válasza:
36%
Felhivtal mar akar egy oktatot is a kerdeseddel?
2017. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. El is végeztem. Már dolgozom.
2017. ápr. 20. 10:21
 3/5 anonim válasza:
Milyen, szereted csinálni? Van munkád?
2017. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, igen. És igen, van munkám is. Menni kellett utána, folyamatosan tanulok most is, nem hagytam abba, de jól sikerült minden, mióta elkezdtem. :)
2017. máj. 10. 20:53
 5/5 anonim válasza:
100%
Örülök neki!:) A későbbiekben én is ezzel szeretnék majd foglalkozni. Sok sikert továbbra is és köszi a választ. :)
2017. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!