Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi igazgatás szakról...

Nemzetközi igazgatás szakról mit gondoltok? Mik az elhelyezkedési lehetőségek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy diplomát.Viszont van egy kis dilemmám.


Mindenki azt mondja, műszaki szakra, azok keresettek.Vagy, gazdasági szakra, telítődik,de még jók az elhelyezkedési lehetőségek.


Ez mind szép és jó, de én reál tárgyakból mindig gyenge voltam.Matek, fizika sohasem volt az erősségem.


Amik érdekelnek, azok a nyelvek.


A másik szak, ami érdekelt, az a nemzetközi tanulmányok.Viszont, a nemzetközi igazgatást hasznosabb szaknak tartom.

Ahogy néztem, ráfekszik a nyelvekre, tartalmaz jogot, közgazdaságtant.Statisztikát is tanulni kell, de azt szerintem megtudnám csinálni.


2016. nov. 13. 09:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!