Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológia szakra járók?

Pszichológia szakra járók?

Figyelt kérdés
Ti milyen tantárgyakkal felvételiztetek emelt szinten? Volt aki esetleg kettőből is emeltezett? Melyekből? Illetve aki csak egyet vitt,az nyelvizsgával vagy esetleg milyen más módon szerezte meg a kellő pontot?

2016. nov. 15. 19:08
 1/3 anonim válasza:
100%
Magyar és biosz emelten. Volt egy középfokú német nyelvvizsga is, de az a két emelt miatt már nem számított.
2016. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És sikerült a magyart ötösre összehozni? Úgy hallottam azt a legnehezebb jól megcsinálni emelt szinten,és a legtöbben inkább a törit ajánlották nekem helyette.

Én mondjuk emelt angollal és biosszal próbálkoznék inkább. Ha sikerülne a kellő pontszám,lenne hátrányom,ha mondjuk nem tanultam a magyart,törit stb. emelt szinten középiskolában?

2016. nov. 19. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Angol és biosz jó választás, ha valóban jó vagy ezekből. A biosz tudás hasznos és előnyös a képzésen (de anélkül is elvégezhetőek az egyetemi bioszos tárgyak, nehogy valaki kétségbeessen), az angol pedig egyenesen szükséges.


Én töriből és németből emelteztem, mert ezek mentek a legjobban. A pszichológia képzésen közvetlenül egyiknek sem veszem hasznát, de a felvételin sikerült 20 ponttal felülmúlnom a ponthatárt velük, úgyhogy nem kellett aggódnom :)

2016. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!