Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkakörben lehet...

Vicus Maxima kérdése:

Milyen munkakörben lehet elhelyezkedni BA Anglisztika (Történelem minor) diplomával?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tájékoztatnak, hogy milyen munkát kereshetnék ezzel a végzettséggel. Sokszor elég ferdén néznek rám az állás interjúkon. ("Mit keres ez itt?") Nem találok egyszerűen egy normális állást.


Emellett elvégeztem az MA képzést (4-es átlag), csak az államvizsgán nem engedtek át. Ezt valahogyan be szeretném fejezni. Azt mondták, hogy másik egyetemre jelentkezzek és ott elfogadják a legtöbb elvégzett kurzust, de nem mindet. Szóval, újra jelentkezni, beiratkozni, minimum 2 félév stb... Pénz meg kellene, ehhez pedig munka kell.


Valamit nem jól csinálhatok. Milyen munkakörben van ezzel a BA végzettséggel esélyem állást találni?


Tények, tippek, tapasztalatok, bármi.


Köszönöm.



2016. nov. 17. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Adminisztráció, ügyfélkapcsolati pozíciók... Én a helyedben ezeket keresném a neten.

Minél jobban kommunikálsz angolul, annál nagyobb az esélyed, hogy jó állást találj.

Másik nyelvet beszélsz-e az angolon kívül? Van-e más hasznos tudásod, készséged? (pl. tudsz programozni, kreatív vagy, jó a beszélőkéd, más munkakörben van hosszabb tapasztalatod,stb)


Államvizsgán miért húztak meg? És miért kellene másik intézménybe menned? Ezt nem teljesen értem. Következő félévben jelentkezel megint, és átmész valahogy. Ha az összes tárgyad megvan, akkor az abszolutóriumod is, így aztán fizetned se kell a suliért.

2016. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!