Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti gazdasági egyetemen...

Budapesti gazdasági egyetemen milyenek a vizsgák?

Figyelt kérdés

pszk-ra járok, első féléves vagyok :D azt már hallottam hogy a gazd jog vizsga tesztes, (mint az önkéntes teszt) mit ajánlotok miből tanuljak arra? (elég csak a diákbol?)

a másik vizsga vállalati gazdbol van, abból milyen a vizsga? mit ajánlotok mennyit tanuljak rá? erre is elég a diákbol? vagy mennyire komoly ez?

utolsó kérdésem: vizsgára ki kell öltözni? XD



#egyetem #vizsga #BGF #vizsgaidőszak #PSZK #BGE #gazdaságijog #vállalatigazdaságtan
2016. nov. 18. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Gazdjog anno nekünk még olyan volt, hogy volt 5 kérdés, ezeket ki kellett fejteni egy-egy oldalon, de elég "lazán" vette a tanár, tehát nem nagyon bukott senki csak az akik tényleg nem tudtak semmit. Egyébként szerintem elég a dia, vagy ha jegyzeteltél órán akkor az is jól jön.


Vállgazd is tesztes volt, diákat tanultam csak, elég volt rá.


Szóbeli vizsgára illik kiöltözni.

2016. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!