Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tartalmaznia egy...

Mi a fene kérdése:

Mit kell tartalmaznia egy portfóliónak?

Figyelt kérdés
Mennyisége, tartalma. Érdemes-e megcsinálni ?Annyit hallani róla, hogy milyen borzasztó. Én úgy gondolom, ha valakinek a munkájáról kell irni- főleg ha szereti és régóta csinálja- nem lehet megterhelő. Azonkivül fizetésemelést is jelent. Természetesen a pedagógusokra gondoltam, nem tudom más szakmában kell-e ilyet irni, de én az oktatásügyre gondoltam.

2016. nov. 20. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kötelező lesz (kivéve ha addig eltörlik), így aztán a jelen állás szerint érdemes. Nagyobb a füstje, mint a lángja, nem vészes. Kb 50 óra alatt kényelmesen meg lehet írni. Iskola bemutatása 1 oldal, pályakép kb 4 oldal, osztály bemutatása kb 2 oldal, tematikus terv (meghatározhatatlan oldalszám, de nem nagyon sok), ennek reflexiója, vagyis értékelése, 4 óra vázlata reflexióval kb 4x3 oldal, 1 óralátogatási napló kb 3 oldal, 1 esetleírás kb 3 oldal és 2-5 szabadon választott, akár olyan is, ami már megvan (pl kirándulási vagy vetélkedő, műsor forgatókönyve reflexióval, szakirodalom ismertetése, saját készítésű segédeszköz, dolgozat bemutatása, értékelése)
2016. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes és tartalmas választ.
2016. nov. 22. 09:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, még azt elfelejtettem, hogy egy elfogadott portf.esetén 15 éve tanitó tanitónő esetén pénzben mit jelent ?
2016. nov. 22. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!