Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten mely egyetemeken...

Budapesten mely egyetemeken lehet ezt megcsinalni?

Figyelt kérdés

Csak jovore lesz aktualis a jelentkezes miatt kerdzem mert szeretnek nappalis lenni de magamat kell szaz szazalekban eltartanom.


Heti 35-40 oraban dolgoznek gyakornokkent ugyhogy suliba nem igazan jarnek be csak vizsgakra meg ha muszaj. Tudom h lehet mert ismertem olyat aki igy csinalta csak az videken volt.


Valamilyen gazdasagi szakra mennek... marketing inkabb.


2016. nov. 22. 23:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Es ezt hogy kellene lebeszelnem a tanarral?
2016. nov. 22. 23:56
 2/6 nemma ***** válasza:

A legtöbbel sehogy, csak nem mész be előadásra, bár ha van katalógus akkor bukta. Táblagyakorlat bukta, labor bukta...

Elsőévesként nem igazán hiszem, hogy meg lehet, oldani napi 8 órás munka mellet az egyetemet, nálunk műszaki karon sok laborunk, és gyakorlatunk volt, és mivel fogalmunk sem volt, hogy ki-mi-hol-merre- van, megérte előadásra is bejárni.

2016. nov. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miskolcon és Egerben is tudom, hogy volt aki így csinálta és ugyanúgy meglettek a vizsgái mint másnak.

Akkor viszont érdemesebb lenne egy levelezőt megpróbálnom? Dolgoznom muszáj.

2016. nov. 23. 07:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemesebb lenne levelezőben gondolkozni, bár sok helyen péntekenként oda is be kell járni. - Amúgy egyet értek, elméletileg lehet, hogy 1-2 helyen meg lehet csinálni, de én pl. még nem hallottam ilyen konkrét szakról. Nehezen tudom elképzelni, hogy az egész képzés alatt ne legyen egy gyakorlat sem, azokra viszont általában min. 70%-ra be kell járni, de van, ahol már egy hiányzásnak is következménye van.
2016. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maximum levelezon tudom ezt elkepzelni. Mert pl. nalunk nincs sok szeminarium meg bejaros ora, de ebben a felevben megis van belole 3 darab, es onnan max. 3-at hianyozhatsz.
2016. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk előadásokon is van katalógus, szóval, ha háromnál többször hiányzik a delikvens, már tiltják is le.
2016. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!