Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Neptunon meghirdetnek...

Ha Neptunon meghirdetnek vizsgákat férőhely korlátozás nélkül, később előfordulhat, hogy rádobnak egy limitet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismerem a neptunt, de az összes tárgyunknál most limit nélkül vannak meghirdetve és van olyan tárgyunk, amiből még óra sem volt, de vizsga lesz, követleményeket nem tudjuk, így azt sem, hova érdemes pakolni.

2016. nov. 24. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy rádobnak. Egy 300 fős terembe nem tudnak 400 embert vizsgáztatni, de többnyire azt is beleszámítják, hogy legyen köztük üres hely, esetleg számítógépes vizsgáznál a hibás gépeket is bele kell kalkulálni. Fel lehet már venni vagy még csak ki vannak írva hogy mikor lesznek? Mert lehet hogy még csak a napokat fixálták le (megvan min. hány vizsgalehetőségnek kell lennie, hány fővel terveznek stb), lehet hogy még csak most rakják össze a teremrendet/időbeosztást. Ha viszont már fel lehet venni akkor nem tudom mi van :D
2016. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, sőt lehet el is teszik másik időpontra.


Amikor változtatást végez a tanár, és be van állítva neki az automatikus értesítést, akkor kapsz egy email-t erről. Ott leírja, hogy x oktató az x neptun kódú xxx vizsgaidőponttal változás történt.

2016. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

50-en vagyunk összesen, mesterképzésen vagyok és a 4/5-öde szóbeli lesz és már lehet jelentkezni este 6 óta.

Az, hogy átpakolják, ahhoz már hozzá vagyok szokva :D de ennyi limit nélkülit még nem láttam.

2016. nov. 24. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha kisebb létszám van csak akkor érthetőbb. :) Főleg szóbelin kikérnek egy kisebb termet egy napra, sok ember úgysincs bent szóbelin és akár egy nap alatt 50 embert lezavarnak, de esélyes hogy nem mindenki megy egy nap.

Ha nem tudod a követelményt majd felveszed később a vizsgát ha tudod. Én azt nem értem mikor hetekkel a vége előtt lehet vizsgára jelentkezni, mikor azt se tudod hogy aláírásod van-e. Vannak ilyen fura dolgok :D

2016. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

haha :D na igen

remélem akkor így is marad.

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. nov. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!