Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már rohadtul unom az egész...

Már rohadtul unom az egész iskolát. Soha nincs kedvem tanulni, hiába mondják meg én is tudom, hogy kéne, de inkább eltöröm az újjamat, mint semhogy neki álljak tanulni?

Figyelt kérdés
Hiába tanulok a tanár utál vagy nem tudom mi a baja de 1-esnél jobbat alig birok írni, úgy hogy idáig szín 5-ös volta. Soha nem jön össze semmi. Valakinek valami ötlet? 18/F

2016. nov. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Udvozollek a klubban. Ennyi idosen en is utaltam a tanulast. Ha eddig jo voltal, es most romlottak le a jegyeid, akkor lehet, hogy valoban beteg vagy.
2016. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Elmehetsz melózni és költözz el otthonról. A vízhólyag, a minimálbér és az éhség majd motivál! Működik! Csak ajánlani tudom!
2016. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom ismered-e a puskázás művészetét..
2016. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jön az érettségi. Ha másra nem tanulsz akkor legalább az érettségi tantárgyakból készülj, hogy sikerüljön.
2016. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az érettségi évében (sőt, már a 11. osztály végén is) én is nagyon magam alatt voltam. Nálam igazából csak az segített, amikor már közeledett az érettségi, és éreztem, hogy lassan tényleg vége lesz az egésznek. (Mondjuk nagy szerencsém volt, mert én nem rontottam, "csak" szörnyen éreztem magam:S)
2016. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez... Szórj ki minden mást az érettségi tárgyakon kívül, csak azokat tanuld. Minden mást elég kihozni kettesre, ne azokkal b4szd el az időt mert a kutya se nézi majd őket felvételinél. Meg valami motiváljon. Nekem például az a motivációm, hogy egy kisvárosban élek lakótelepen cigányok között és mindenképp fel akarok költözni Pestre (koli) ahol van élet meg sok normális ember nem úgy mint itt, hogy már este 8-kor ember nincs az utcán csak drogos cigányok. Ha nincs kedvem tanulni mindig eszembe jut, hogy akkor nem fogok tudni kitörni ebből a szar kisvárosi lakótelepből, jó motiváció tud lenni. Keress valami ilyet. Ha meg nem akarod meg abszolút semmi sem motivál akkor kár erőltetni szerintem. Leérettségizel és mész dolgozni, nem leszel semmivel sem kevesebb mint akárki más...
2016. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!