Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki jár/járt a Kisképzőbe, mi...

Aki jár/járt a Kisképzőbe, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Mennyire erős az iskola? Tanárok, közösség? Jöhet minden!
2016. dec. 1. 22:19
 1/2 lilo897 válasza:
Szia! Én most vagyok kilencedikes és imádom! Tényleg csak ajánlani tudom. Nem tudom mivel akarsz foglalkozni rengeteg lehetőség van, szakok szempontjából de én grafikás vagyok arról tudnék mesélni meg még esetleg az animációról. Ha érdekel valamelyik írd meg. A rendes tantárgyakat is elég jól megtanítják én teljesen meg vagyok elégedve a tanárokkal, bár van pár szigorúbb, de ez minden iskolában van. Sokat kell tanulni de nem fogsz belehalni, nekem is van még szabadidőm. Azért arra készülj fel,hogy sok óra van én is négyre szoktam általában hazaérni. A rajzot és a szakot imádom tényleg nincs semmi probléma vele. A közösség pedig a legjobb ahol eddig voltam. Az osztályomat imádom és az igazat megvallva már most több igaz barátot szereztem mint általánosban 8 év alatt,pedig még csak fél év telt el. Mindenki nagyon jófej és próbál mindenben segíteni a tanároktól kezdve az osztálytársakig. Ha tényleg rajzzal szeretnél foglalkozni vagy érdekel a téma akkor nagyon tudom ajánlani. A legjobb suli:)
2017. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 te te te ***** válasza:
ivancsi lennek, jelent keztl? fekveteliztel? felvettek??
2017. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!