Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitelt hogy lehet időben...

Diákhitelt hogy lehet időben igényelni, ha elvileg februártól kezdhetem az igénylést, de januárban már be kell fizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés

Ne a honlapot ajánljátok, nem találtam a diákhitelről kb semmi olyat, amit érthetnék is. Nagyon megköszönném, ha valaki egy mondatban megválaszolná a kérdésemet. :)

Úgy alakult, hogy mostantól nem tudják fizetni a tandíjamat a szüleim, és ez most derült ki nemrég. Viszont januárban már utalni kell, és azt olvastam, februárban lehet igényelni, de akkor nem tudjuk megoldani, hogy most aktív félévem legyen. Akkor mi a teendő? Vagy rosszul tudom?


Köszi előre is :)


2016. dec. 4. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mikortól lehet valóban igényelni, viszont mivel a diákhitel 2-t automatikusan a sulinak utalják át, ezért minden iskola honlapján általában fent van, hogy a diákhitellel fizetőknek meddig kell befizetni a tandíjat, így lekésni nem fogod a határidőt, nekik direkt hosszabbítást szoktak adni.
2016. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!