Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, és aki esetleg...

Egyetemisták, és aki esetleg tudna segíteni! Miért lehet ez? (Neptun probléma)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy van egy gyakorlati tárgy, amihez ma írták be az eredményeket, ami nekem közepes lett, de mégis a Neptun leckekönyv ,,teljesített" mező alatt úgy jelenik meg, mintha nem lenne teljesítve a tárgy, szóval át van húzva. És ami még különös a dologban, az az, hogy elvben ez egy ,,beszámoló" típusú tárgy, vagyis ehhez nem 5, hanem 3 fokozatú értékelésnek kellene, hogy tartozzon. Erre föl meg a Nepunos rendszerüzenetben az ált, hogy ,,gyakorlati jegy" és {javasolt típus}. Ezt nem értem, mi lehet a probléma? Másokat is kérdeztem, másnak is fennáll, és nem tudják mi lehet, illetve már az éritett tanárt is megkérdeztem, és azt mondta, ő sem tudja mi a gond, az tuti, hogy nekem közepes, és, hogy megvan az a pont ami kell. És mondta, hogy megkérdezi a TO-n, ill. az adott tanszéken hétfőn, de akkor is nagyon megijedtem/megijedtünk. Esetleg van aki tudja mi az oka, amiért a Neptun ezt csinálja velünk? Bocsánat, ha hosszú, de fontos.

Köszönöm a segítséget!


2016. dec. 9. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából vagy a tanár írta be rosszul a jegyet vagy valamilyen rendszer hiba lehet.

A neptun egy nagyon szar rendszer. Emelett az is számít az adott egyetem hogyan használja és mennyire hozzáértők a neptun adminisztrátorok. Amennyiben a tanár tudja a jegyeket és minden megvan nincs miért aggódni. Meg fogják csinálni előbb vagy utóbb.

2016. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából csak amiatt aggódunk, hogy egy hét múlva, mikor itt a vizsgaidőszak, ha addig nem javítják a problémát, az ügyintézők elkezdik lejelentkeztetni az embereket, akiknél egy vizsgához tartozó gyakorlat nem teljesítettként jelenik meg. Bár abban reménykedünk, hogy magát az érdemjegyet is látják/ veszik a fáradtságot és megnézik, és nem automatikusan lejelenkeztetik akinél ott van az x. Mivel a 3-mas be van írva attól függetlenül...
2016. dec. 9. 22:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy iszonyat szar rendszer, az embert kicsinálja. A vicc az, hogy be is van írva, hogy ,,közepes", és így van áthúzva. -,- (szóval nem csak , hogy tudom, hogy olyan lett, hanem be is van írva.)
2016. dec. 9. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben a tanár tudja és ő szólt a t.o és sok helyen akkor nem lesz gond. Nekünk is voltak hasonló gondjaink és amíg minket leszartak a tanári felszólításra rögtön megcsinálták. Nem ertem nálatok pontosan miképpen működik a vizsgára jelentkezés mert nálunk csak aláírás után lehet vagy fix jegybeiras után de kezűleg leszedni titeket senki nem fog. Elég nagy munka és ezeket nem szoktak figyelni.
2016. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kijavította. Az volt a probléma, hogy rossz formátumba írta be a jegyeket, amit gondoltam is. Tehát, hogy 5 fokozatú jegyeke írt be, 3 fokozatú helyett, így a neptun úgy érzékelte, mintha nem lenne teljesítve a tárgy, mert úgy van ennél a tárgynál beállítva, hogy csak a megfelelt/ kiv. megfeleltet fogadja el.
2016. dec. 12. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott. Mint gondoltuk a tanár rontotta el.
2016. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!