Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogom van zenét hallgatni egy...

.Sz. kérdése:

Jogom van zenét hallgatni egy kollégiumban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Vallásos suliba járok és kolis vagyok. Van egy olyan szabály a házirendben hogy nem szabad zenét hallgatni, fülhallgatón se, szóval hiába nem zavarnék mást a szabály megtiltja hogy bármikor is zenét hallgassak, nyilván azért mert nem vallásos zenét hallgatnék..

Mit tehetnék ?



2016. dec. 10. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Pfhú, hát akkor én ott nem lennék jó helyes a sok Sátánista rock számommal xD.


Ezt be is tartatják? Egy dolog hogy szabály, de ha elkapnak akkor megbüntetnek? Ha igen, akkor sok lehetőséged nincs. Titokban hallgathatod s máshogy nem :\. Jó barbár hely...

2016. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Menekülj!
2016. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elveszik azt amivel hallgatom telóstól egy hónapra :D , persze attól hallgatom csak így nem az igazi tudjátok? ..

Rockot hallgatok én is amúgy.. :D

2016. dec. 10. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Jogod van zenét hallgatni, de úgy tűnik korlátozva van az.


Ha egy hónapra veszik el, akkor 31 mp3 kell, s minden nap 1-et elvesznek s 1-et visszaadnak. :D, nekem a zene annyit megér *_*. Amúgy nem tudom mi lenne erre a megoldás. Többiek nem háborognak? Nem lehet meggyőzni senkit?

2016. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őket... nem..

De amit írtál szuper :DD , csak a fülest is elveszik.. :D

de már csak fél évig leszek ott.

2016. dec. 10. 22:14
 6/6 anonim válasza:

Én is egyházi koliba vagyok, de itt ilyen nincs. Mi hangosan is hallgathatjuk a zenét, bár igaz nem rockot, de zene.

Ha benne van a házirendben, akkor nem tudsz semmit sem csinálni..

2016. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!