Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Educatio kiállítás Budapesten?

Educatio kiállítás Budapesten?

Figyelt kérdés

Mennyire èri meg elmenni?

Illetve mennyire tömött az egèsz? Mármint azèrt meg lehet mozdulni a sok embertől?

Ès mennyi idő a sorbanállás? Pl az igazolásokèrt is, hogy aznap nem voltam suliba.

Köszi a választ :)



2016. dec. 16. 07:09
 1/2 anonim válasza:
Anno pár éve amikor nekem aktuális volt én elmentem. Nekem segített hogy beszélhettem az adott iskola diákjaival, esetleg tanáraival. :) Ha más nem egy maradandó élmény és sok ajándék tulajdonosa leszel. Az igazolásokat ha tudod mikor adják érdemes hamar oda menni mert eléggé sokan vannak. Bár több évben is voltam és mindig más volt a tapasztalat :) Meg lehet mozdulni de azért eléggé sokan szoktak lenni. Remélem ha minimálisan is de tudtam segíteni :) Nekem anno jó élmény volt :)
2016. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ès mennyi idő ez az egèsz procedúra? A bemenetel ès kijövetel között. (Csak mert vidèki vagyok, ès jó lenne tudni kb mennyi idő lesz amit ott töltök) Az előző válaszodat pedig nagyon köszönöm :)
2016. dec. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!