Hogyan rúgassam ki?

Figyelt kérdés
Vázolom a helyzetet. Gimisek vagyunk, én fiú, és van egy lány, aki borzasztóan szemét a hátam mögött, lejárat a fél évfolyamban, csak azért, mert szerelmet vallottam neki... ez a lejáratás nem sikerül, mert én aránylag népszerű vagyok. Illetve jó a kapcsolatom a tanárokkal a jó tanulás, versenyek miatt, igazgatónővel is. Ő az ellentétem: nem sokan ismerik tnaulók közül se, nagyon rossz tanuló, sőt, felmerül róla néha, hogy lóg. Szülei nem befolyásosak, apja börtönben... ez egy elitebb gimnázium, szóval elég rosszul áll a szénája. Hogyan rúgassam ki szerintetek? akkor legalább leszállna rólam mert nevetséges amit csinál, mások szerint is. Pénzügyileg is képes vagyok ráfizetni akár tízezreket, ha olyan eszköz kell, viszont tényleg kéne a segítség, bármilyen, szövevényes vagy egyszerű ötlet. Aki segít benne és privátban felveszi velem a kapcsolatot, ha tényleg segít, hajlandó vagyok jutalmazni.
2016. dec. 20. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Te is csak azzal tudsz jönni hogy anuci meg apuci pénzéből kitudod rúgatni. Semmivel se vagy jobb, menjél aludni.
2016. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
lődd le a tanárt majd add a pisztolyt a kezébe
2016. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Carragher_x ***** válasza:
94%
Igazából ha le akarna járatni, akkor elég lenne megmutatnia ezt a csodálatos kérdést, ennél jobban semmilyen pletykától nem kerülhetnél ennyire mélyre:)
2016. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Valamiért mégis tetszett neked. :D Lejáratni a másikat piszok dolog, de tönkretenni valaki jövőjét csak azért, hogy megmutasd, ki az erősebb, és hogy megtorolj egy szerelmi csalódást, a minősíthetetlenül piszok kategória. Nem amerikai tinifilmben vagy, nincs semmilyen szövevényes módszer, amit be tudnál vetni. Próbáld vele megbeszélni a dolgot, ha megoldást akarsz találni a problémára, egyébként meg ha senki nem "fordult ellened", azt sem értem, hogy miért zavar annyira.

Ha egy percig is komolyan gondoltad, szerintem keress fel egy szakembert, akivel beszélhetsz a problémáidról. Nem a dolog pejoratív értelmében mondom, kamaszként sok mindenen átmegy az ember, az ilyen akciókból életed megbánásai lehetnek, és látszik, hogy nem tudod kezelni ezt a kudarcot, ezért komolyan hiszek benne, hogy ha beszélgetnél valakivel, aki érti az ilyesmit, segítene neked.

2016. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerelmet vallottál egy ilyen lánynak aztán még ki is rúgatnád?..


Legalább vállalnád a következményeket, meg állnád a sarat, nem soká "felnőtt" leszel. Mellesleg ilyenért senkit sem rúgatnak ki, még ha dobálózol a szüleid pénzével.

2016. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Hülye gyökér.
2016. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ember, te egy darab beképzelt lótrágya vagy. A nagyarc verseny megnyerése, mag apuciék pénze nem jogosít fel arra, hogy bárkit kirúgass a rinyálásod miatt.
2016. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Latod kiskoma, vazoltak neked is a helyzetet. :) Gyerek vagy meg, nem vitas, nyilvan a csaj se tette jol, hogy megprobalt lejaratni, de hogy te kirugatnad, raadasul apuci-anyuci penzebol... szanalmas. De a legjobbat ezen a ketton rohogtem: "felmerul rola neha, hogy log." :DDDD mintha sorozatgyilkos lenne. A masik: AKAR TIZEZREKET :DDD mert ha meg onerobol megkeresett szazezreket irtal volna, akkor csak a 95%-a lenne szanalmas ennek a kerdesnek. Inkabb beszelgess vele, az intelligencia es a kommunikacio egyuttese csodakra kepes, par ev mulva talan meglatod.
2016. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez a zseniális kérdés után erős bennem a gyanú, hogy az a "szerelmi vallomás" sem volt egy megszokott, mint előadod. Nyilván ezért akar lejáratni. A meglobogtattad a zsebpénzed egy kis szexért a valószínűbb.
2016. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!