Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud egy jó zenetagozato...

Valaki tud egy jó zenetagozatos középiskolát javasolni?

Figyelt kérdés

Még csak hetedikes vagyok és már eldöntöttem hogy milyen fajta iskolában szeretnék tovább tanulni.

Azért pont zenetagozatos mert elegem van már a sok idiótából akik úgyis majd ilyen sporttagozatos suliba mennek.

Ezzel nem arra gondolok hogy oda csak olyan emberek járnak.

Csak van pár eléggé műveletlen ember és azokra az emberekre gondolok hogy majd olyan suliba mennek, és ilyen fajta iskola eszükbe se jutna.

Van pár zenetagozatos suli csak nem tudom melyik jó és ebbe szeretnék kérni segítséget!

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! (Ha esetleg kicsit fura lenne a fogalmazás akkor elnézést csak fáradt vagyok.)


2016. dec. 22. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!