Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék magamnak...

Hogyan segíthetnék magamnak megtalálni mit szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
fősulin végzős vagyok, büfészak, mindenki mondta hogy ne ide menjek én csakazértis. úgy érzem 3 évet elpazaroltam az életemből, ráadásul tanulni is utáltam világéletemben, bár mindig 4-es, 5-ös voltam. Nézegetek OKJ-s képzéseket, van ami megtetszik de aztán belegondolok és rájövök hogy egyiket sem csinálnám huzamosabb ideig. rahedli tesztet töltöttem, és töltök ki aminek mindig az a vége, hogy valamilyen művész szakma jön ki, amikből detto nem lehet megélni. Nagyon szeretek utazni, ezért a stewardess munka nagyon tetszik, de tudom hogy kb nulla az esélyem bekerülni. Azt tudom, hogy nem szeretnék egy ruhaboltból, vagy tescobol nyugdíjba menni. Szóval kérdés :D ti hogy jöttetek rá, hogy mi álmaitok munkája, és magam hogyan vezethetném rá? :D
2016. dec. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tanultal? Miert valasztottad rzt a szakot? Valami celod csak volt vele.
2016. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kommunikációt tanulok most, és csak azért választottam mert tudtam hogy ez a legkönnyebb, és a szüleim megnyugodjanak hogy továbbtanulok :D
2016. dec. 23. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nulla az esélyed bekerülni? Nem beszész nyelveket? Amúgy meg a légiutaskísérők nem sokat látnak az utazásból hisz végig dolgozniuk kell.
2016. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 nyelvet is középszinten beszélek, csak azért gondoltam mert több ezren jelentkeznek ilyen állásra és nagyon nehéz bekerülni
2016. dec. 23. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

azért a stewardess se álommunka, én nem tudom, miért állítják be annak sokan. gyakorlatilag egy vendéglátós munka, csak repülőn, ezért az elején izgibb de aztán ugyanúgy monotonná válik, az országokból nem látsz kb semmit, örülsz, hogy alhatsz a szállón. tartós barátságaid se alakulnak ki mert mindig fluktuálódik a csapat.


de egy próbát megér, mindenképp jobb, mint a ruhabolt. jelentkezz aztán max nem vesznek fel, de előre ne temesd magad.

2016. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint eleve nem akartal tovabbtanulni. Nezz szet az OKJ-s kepzesek kozott, hogy mik azok, amelyekben el tudod kepzelni magad.
2016. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!