Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 ora közösségi szolgálato...

Az 50 ora közösségi szolgálatot hogy képzeljem el?

Figyelt kérdés
Ovodaban pl arcfestessel kéne gyerekeknek mesét mondanom, vagy bölcsibe? Vagy nem veszik ilyen szgoruan es csak leültetnek hogy ott legyek, vagy ez hogy van? Iskolába pl mit csinálnak?

2016. dec. 25. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában komolyan veszik, hogy tényleg segíts is ott, ha mesemondás arcfestés van akkor vagy mesélj vagy pingáld ki a gyerekek arcát, vagy segíts közben rendet tenni, de valami munkád biztos lesz.


Habár ezt nem értem, most választhatsz hogy bölcsibe, oviba vagy iskolába mész mesél és arcot festeni? Mert pl bölcsiben elég pici gyerekek vannak, rájuk jobban kell figyelni, ott inkább olyan feladatod lenne ami rendrakáshoz kapcsolódik vagy mondj mesét nekik.

2016. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez intézményfüggő. Nekem tíz féle munkából lett meg az 50 óra (szórólaposztogatás, ovi, bölcsi, kérdőívkitöltetés egy felméréshez stb.) és mindegyik helyen komolyan vették. Szóval nem sok esélyet látok rá, hogy éppen egy olyan helyre kerülsz, ahol szarnak bele. Persze egy pár év múlva, mikor már az intézmények is megunják, hogy foglalkoztatni kell diákokat nekik, akkor már több a realitás az "aláírom és mehetsz" jellegű problémamegoldás szaporodására.
2016. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felénk kb leszarják:)

Hülyeség az egész. Most évente 30 gyereknek adni 50 órát... Az 1500 munkaóra évente.

2016. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!