Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. -os vagyok és nincsen...

8. -os vagyok és nincsen benne a könyvemben a József Attila: Ringató c. vers elemzése?

Figyelt kérdés
Próbáltam a neten keresni de nincsen csak nagyon hosszúak és nekem elég lenne csak röviden.

2016. dec. 28. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha benne lenne a könyvedben, nyilván nem kapnátok meg házinak.

Egyébként próbáld kicsit megerőltetni magad, ha már megtaláltad hosszan, akkor rövidítsd le! Senki nem fogja neked megcsinálni, ez nem az az oldal...

2016. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hosszút, jegyezd meg a lényeges infókat! Nehogy már egy 14 éves gyerek arra se legyen képes, hogy értelmezze. Nem fogjuk a szádba rágni!
2016. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de a neten szakszavakkal van megfogalmazva . És nincsen benne a könyve csak a tanár azt mondta hogy old meg . Csak azt hittem itt segítséget kapok ,de úgy látszik nem.
2016. dec. 28. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!