Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapi érettségire mit...

Holnapi érettségire mit érdemes még átnézni este? Ti mit néztek át?

Figyelt kérdés
A kettesre hajtok nagyon-nagyon... :$$
2010. máj. 3. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

akkor semmit

:) simán meglesz ne félj

2010. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én is kettesre!

kis érettségin csak 17 pontom lett :(

inkább 3 nehéz magyar írásbeli, mint matek :((

2010. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

am szerintem... valszeg számítás, logaritmus és úgy minden :D

nekem a nehéz feladatok jobban mennek, mint a könnyűek...

előző voltam... :P

de mégis csak 17 pont... azért az nem 20 pont :(

2010. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én nem írtam próbaérettségit, de nagyon félek! mindig kegyelemkettessel mentem át...
2010. máj. 3. 19:19
 5/20 anonim ***** válasza:

matekból, vagy úgy mindenből?

am ne félj... menni fog!

én mondom(?), ma reggel irodalom előtt 2x elkellet mennem wc-re mert hasmenésem volt... és ma is egész nap, pedig nem szokott lenni :S

az izgalomtól van

2010. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nekem is az volt...

matekból álltam csak olyan rosszul mindig... német sem megy annyira, de abból meglesz a kettes szint azért... magyarból számítok egy hármasra, töriből is... infón is jó lenne

2010. máj. 3. 19:42
 7/20 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a függvénytáblát, mást nem tehetsz. Nem most fog az isteni szikra megszállni sorry, eddig kellett volna tenni érte. Mindegy. Amúgy meg közép matekon a leghülyébb is átmegy, annyira nevetséges.
2010. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

am detto én is iylen vagyok. csak nekem a választott a földrajz, bár már nagyon-nagyon rég volt és alig tudok belőle valamit, viszont a többi nem igazán foglalkoztat.

németből kettes és matekból is. a többiből 3-as, 4-es lehetnék :P

2010. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én jártam tanárhoz, és mégis ilyen hülye vagyok... magyarból pedig mindig jól szerepeltem, nem mindenkinek az erőssége a matek... SORRY.
2010. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha az első blokkban nem szedem össze a 20-at, a másodikban még van esélyem?
2010. máj. 3. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!