Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségin, szövegalkot...

Magyar érettségin, szövegalkotásnál ha nincs 3 oldal a válasz?! Azért elkezdik javítani vagy nem? és ha nem akkor annak mi a következménye? (olvasd tovább)

Figyelt kérdés
Egyik felügyelő tanár azt mondta, ő nem tudja, a másik pedig azt hogy ki fogják javitani ettől függetlenül. Esetleg ha van köztettek tanár vagy olyan tanár aki javított már érettségit kiváncsi lennék a véleményére.
2010. máj. 3. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy két és fél oldal legalább legyen. Én sem írtam végig teljesen a 3 oldalt, de elfogadták. Mondjuk valamennyi pontot biztos vontak le...
2010. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a felének meg kell lennie, azaz másfél oldalnak és onnantól már értékelhető, ha kevesebb, áthúzzák. én is ma érettségiztem, 3 oldalt írtam.
2010. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

oké persze ezzel tisztában voltam h biztos vonnak le, mert nincs annyi de legalább kezdjék el értékelni :)

köszi a válaszokat

2010. máj. 4. 06:06
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk min. 2-t mondtak. Képtelen vagyok 3-at írni :S 2 és háromnegyed oldalt írtam... érjék be vele
2010. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tavaly oszt társam 2,5 oldalt írt és nem bukott meg, ugyanúgy lepontozták neki is, csak azt hiszem nem kaphatott maximális pontokat a jó észrevételekért se vagy valami ilyesmi. Meg persze azért pluszba is vonnak le mivel 3 oldal a minimum.
2010. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk anno 3-5 oldalt kellett írni. 3mat simán össze lehet hozni, ha van fogalmad a témáról. Ha nincs meg a minimális terjedelem akkor pontot vonnak le.
2010. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk anno (2006) azt mondták, hogy 4 oldalnak kell minimum lennie. Írtam 4 és felet. :D De szerintem ha nincs meg, akkor is kijavítják, csak nem kapsz rá annyi pontot, még ha jó is a gondolatmenet.
2010. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként magyar érettségin van olyan, hogy rossz gondolatmenet?
2010. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van, ha tök hülyeséget ír, ha valamit állít, majd az ellenkezőjét írja, stb. Emiatt majdnem megbukott egy osztálytársam, f*ngja nem volt arról, hogy miről ír.
2010. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért mennyi lett?
2015. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!