Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik jelentkeznek idén az...

Kik jelentkeznek idén az Adyligeti rendészeti szakközépbe?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 10:51
 201/210 anonim ***** válasza:
A felvételi értesítőben mindent leírnak h mit kell vinni?🤤 Mert nekem semmi ilyesmi nincs benne... Egyik lapon sem volt arról szó, h mit kell vinni, venni... Csak annyi volt az ilyen sulival kapcsolatos, h ha igényelsz kolit, aug 30-án azt hiszem 13:00ra kell megjelenni, ha meg nem kértél, akkor 31-én nem tudom hány órára...😞 Szerintem ezt a szerződés írásokakor tudod meg, h mi kell... Vagy majd suli közben. De nyilván koliba adott h mi kell. Főleg először pár napról van szó, mert szeptember 1 az péntek. Tehát amúgy is ha jelenetkezel koliba, szerda és csütörtök este. Én 4 évet voltam kolis, ugyh ez a plusz kettő már rutinos lesz. Persze új hely, teljesen más körülmények, szabályok... De ennyi időre bepakolni könnyű, aztán azalatt a pár nap alatt úgy is tudod, h mi fontos még a koliba, meg talán a suli is kiderül. Utána a kovi egész hetet már tok jól tudjuk elkezdeni.😏
2017. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/210 bibi.3 ***** válasza:

Igen.. nekünk nem írtak semmit, viszont a Körmendieknek írták, hogy fehér pólók, lepedő, ágyhuzat stb..

Szerintem ez nekünk is ugyanúgy kelleni fog

2017. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/210 bibi.3 ***** válasza:
ágynemű* bocsi :D
2017. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/210 Viki245 válasza:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Akkor remélem a beiratkozáskor minden kiderül.
2017. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/210 Noya_ ***** válasza:
100%
Esetleg ha valakit erdekel, en eltudom kuldeni az ertesitot, nekunk (KRSZKI) mindent leirtak ! Privatban irhattok nyugodtan! 😎😈
2017. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/210 Nagy Pávián ***** válasza:
na ki szerelt le? mert én igen xd
2018. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/210 anonim válasza:
Hali. Többen írtátok ezt a felvételi értesítőlapot, melyet én is megkaptam benne, hogy felvételt nyertem stb. Illetve megvolt a kirendelt rendőr által végzett erkölcsi vizsgálat is, de tényleges információt hogy miket kell vinni stb tud-e valaki? Gondolok itt arra, hogy milyen ruha kell ha van ilyen stb.
2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/210 anonim válasza:
Elöző vagyok. A levélben ugye csak a beiratkozás ideje 29-30. van megadva. De gondolom akkor ott elmondanak mindent amit tudni kell, csak beszerezni nem lesz lehet idő.
2018. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/210 A kérdező kommentje:
Tavaly nekem talán úgy volt (Miskolci rendészeti), hogy az emailben az is szerepelt, de beiratkozasnál biztos mondják is...
2018. aug. 25. 21:42
 210/210 A kérdező kommentje:
Ami fontos az a tesicucc, fehér póló és rövid nadrág, igazából semmi extra dolog nem kell, bár nem tudom, h az Adyba hogy van.
2018. aug. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!