Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyenge matekosok: Ki mekkorát...

Gyenge matekosok: Ki mekkorát nevetett ma a matekon? :D

Figyelt kérdés

nekem csak annyi jutott eszembe h wtf.?


okoskodó,nem lehet matekon megbukni kommentelők kíméljeneek!:)


2010. máj. 4. 12:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
60%
az oktatási minisztérium b*ca meg! Ekkora szar feladatsort még életembe nem láttam, örülök ha a 2es meglesz...
2010. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
53%
hol lehet a feladatsorokat megnézni?
2010. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehéz volt, és én is örülök, ha kettes meglesz, bár én öreg diák vagyok, másképpen forog már az agyam. Hogy érted, hogy nem lehet matekon megbukni?
2010. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
84%
Én azt hittem, dobok egy hátast a székemmel, mikor megláttam a feladatokat! Nem vagyok rossz matekból, rengeteg érettségi sort csináltunk már, egyik sem volt ilyen nehéz szerintem. Én már egy 2-esnek is megörülnék.
2010. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
76%
Ha a 10 pont meg lesz én leszek a legboldogabb, elhihetitek.
2010. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%
hát de bazz, direkt szivatnak minket ennyire? Tegnap a szövegértésre nem volt idő, ma a matek volt szar...
2010. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
69%

Jaja. Ez egyre rosszabb:S holnap a törire inkább már be se megyek:D

Amúgy ez a matek nagyon durva volt!! Jól megsz.pattak minket:( Sztem én megbuktam.

2010. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

úgy értettem,ezt a nem lehet matekon megbukni,hogyha körülnézel a fórumon,van egy két új téma a mai matekről,ahol mindig okoskodik valaki h jajj matekon nem lehet megbukni..és ezeket szerettem volna elkerülni:D

a feladatsor tuti már este kikerül,de legkésőbb hnap reggel 8,okm.gov.hu


BORZALMAS VOLT...nemtudtam nevessek vagy sírjak..tömtem a csokit,de semmit ihlet nemjött..:D pedig én sem vagyok vmi hülyegyerek,de EZ...volt két-három feladat,amit szimplán kihúztam..:D

2010. máj. 4. 12:21
 9/47 anonim ***** válasza:
65%
Szitkozódni persze lehet, de a helyzet az, hogy a minisztériumnak semmi, de semmi köze a feladatsorhoz.
2010. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem annyira nem volt nehéz... azért egy 2-est össze lehetett hozni, aki kicsit is készült rá. Aki meg nem, az magára vessen.
2010. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!