Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik írnak ebben az évben...

Kik írnak ebben az évben felvételit?

Figyelt kérdés
Én már szeptember óta készülök rá. Akik írtak vagy esetleg bárkinek bármi jó tanácsa van, amire még különösen érdemes rágyúrni bátran írjanak.

2017. jan. 4. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremék.
2017. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most fogok írni 21-én. Szerintem a lényeg, hogy ne görcsölj rá erre az egészre. Felvételire mindenképpen vigyél órát, nehogy kicsússz az időből. Egyél előtte sok csokit!! Sok sikert!:)
2017. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom minden páratlan évben a magyar nehezebb, mint a matek. Ez nekem csak jól jön, mivel elsősorban nem a matek az erősségem:D jó tanácsom: miközben írod a központit szopogass szőlőcukrot! Ez úgymond megnyugtat;) (ha nem esett volna le eddig én is idén írom)
2017. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg az órát nem kéne elfelejtenem:D Sok sikert mindenkinek!!!
2017. jan. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!