Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így mehetek matekból szóbelire...

Így mehetek matekból szóbelire? Tovább lent

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz volt a mai matek. A javítókulcs alapján az első részben 11pontot értem el....a másodikat mégjobban elrontottam(2pontom lett ott) Így mehetek szóbelire, a kettesemért? Kinek hogy ment?
2010. máj. 4. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Mer ne is haragudjatok!

DE szörnyű, ne legyetek már ennyire hülyék!!!

Tele volt valószínűségszámítással, amit még apum is meg tud csinálna, hiába bukott még anno matekból 25 éve.

Nevetséges, hogy vannak akik nem érik el a 20%-ot, sőt még kapnak második lehetőséget, hogy a szóbelin átmenjenek.

Ezért nem ér már szart se az érettségi, úgy van megcsinálva hogy a hülyék is átmenjenek.

2010. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Kedves utolsó nagyon nagy szavakat használsz, gyerek vagy Te még ehhez, hogy ilyen véleményed legyen! Nem akartalak megbántani, de sértően írsz!
2010. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Silber ***** válasza:
13:49: Annyival is felvesznek egyes helyekre... Én szerettek a matekot világ életemben, tavaly érettségiztem. Jól el is rontottam, 60%-os lett. Most PE-re járok egyetemre, és a matematika analízisem 4-es lett (Itt 50%-tól van kettes, 75%-tól négyes). És nem középiskolai anyagból :) De ne tévesszen meg, sokat kell tanulni.
2010. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, úgy van megcsinálva, h a hülyék is átmenjenek, de azért nem kéne ilyen szavakat használnod... én pl töriből nem vagyok olyan jó, aztán mégse kezd el senki se sértegetni, h "á te hülye vagy, apám is meg tudná csinálni ezt a feladatot"

szerintem mindenki foglalkozzon a saját dolgával, a kérdezőnek meg drukkoljunk, h meglegyen a kettes

2010. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

a valószínűség számítással nekem sem volt problémám...apukád okos, gratulálok hozzá.

Hát sajnos szar vagyok matekból...ez van.

2010. máj. 4. 14:53
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a drukkot :-) csak meg lesz :-D ha nem akkor nem is érdemlem meg...
2010. máj. 4. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!