Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Hogy tudhatnám meg, hogy milyen szakma állna hozzám a legközelebb, mit tanuljak?

Figyelt kérdés

OKJ-s iskolába szeretnék járni szeptembertől. Egy ilyen iskolát már elrontottam, mert hipphopp beleugrottam, végig se gondolva, hogy mit is fogok tanulni. Pár hónap múlva rájöttem, hogy érdekelni még érdekelne, de nehéz nagyon, nem nekem találták ki.

Most nem akarok ilyen hibába esni, folyamatosan nézem az OKJ-s képzéseket, de az a baj, hogy nincs elképzelésem, hogy mit is tanulnak azon belül pontosan, hogy találhatnék-e vele munkát és, hogy érdekelne-e úgy istenigazából. Valami informatikai képzésen gondolkodom, de azon belül nem tudom mi lenne a jó.

Hol tudnék segítséget kérni ezzel kapcsolatban? Ti mit javasoltok nekem?

20/L


2010. máj. 4. 14:32
 1/2 czibles ***** válasza:

mi volt az a tanfolyam amire azt mondtad, hogy nehéz?


infón belül ne rendszergazdának menj, mert az egyszerű kis rendszergazdákból rengeteg van.


talán egy webfejlesztő.

vagy magadtól kezd el tanulni a PHP meg ezeket és ezzel is el lehet utána jól helyezkedni.

2010. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Webprogramozó szak nem ment. Most is épp valami webes dolgon gondolkodom. A webmester szak még jó is lenne, de az a baj, hogy ott is van matek tantárgy és ez az amivel akár tetszik, akár nem hadilábon állok és suliban tuti nem tudnék jól teljesíteni, esélyem nincs. HTML, CSS, Javascript egyre jobban megy, itthon csinálgatok egy HTML weboldalt. Php mennyire nehéz? Mert mindenhol hallom, de még sose használtam. Magamtól meg tudom vajon tanulni vagy esélytelen?

Tudom, nehéz eset vagyok :(

2010. máj. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!