Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Földes Ferenc gimnázi...

Virdzsi00000 kérdése:

Milyen a Földes Ferenc gimnázium Miskolcon?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? Nagyon nagy a követelmény? A szóbeli mennyire nehéz? Sokat kell tanulni nagyon?

2017. jan. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szakot mondanál többet tudna mindenki írni. :) Egyébként egy reál beállítottságú suli és a tanulás elemgedhetetlen. Ha oda mész akkor annyira lazának nem szabad lenni.:) egyébként jó sulinak mondják persze van hátránya. Én mondjuk nem oda járok.
2017. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biológia tagozat érdekelne :)
2017. jan. 7. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívatós
2017. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szaszi12 válasza:
Szia. A közösség az nagyon jó, mint végzős földesista azonban ki tudom jelenteni, hogyha olyan tanári gárdát kapsz, akkor eléggé meg tudnak szivatni négy éven keresztül, de megfelelő szakmai tudást fogsz kapni az egyetemre :D . De ha nem vagy szorgalmas típus (mint ahogy én sem) akkor vért fogsz izzadni, de ez mondom attól függ hogy milyen tanárokat kapsz. És sajnos már a kampány sem a régi... De összességében még mindig egy nagyon jó és elitnek mondható gimnázium. Remélem segített a válaszom.
2017. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!