Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Győri Széchenyi István...

A Győri Széchenyi István Egyetemre szeretnék menni. De Pesti lakos vagyok és életemben egyszer voltam ott. Nem tudnátok segíteni Győri felhasználók abban hogy hol érdemes albérletet bérelni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 19:56
1 2
 1/15 Donald J. Trump ***** válasza:

1. Kollégium, ha jogosult vagy

3. Jófogás, albérlet hirdető oldalak

2. Győri egyetemi facebook csoport, győri albérletes csoport


Bérelni a legtöbb hallgató vagy Révfaluban vagy a Szigeten bérel, egyesek Nádorvárosban. A belváros nagyon drága egyetemistáknak. De attól is függ, melyik karra jelentkezel - van, akinek Adyváros vagy Marcalváros közelebb esik (egészségügyesek elsősorban).

2017. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél!
2017. jan. 6. 07:31
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Én a helyedben maradnék Pesten, ott sokkal jobb egyetemek vannak. A győri nem túl jó..
2017. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
utolsó maradj már a hülyeségeddel. :D lehet, hogy összeségében nincs a csúcson, de pl a közgáz kara az ország 4. legjobbja, a jogi kara pedig a 3. legjobb.
2017. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Donald J. Trump ***** válasza:
78%
Műszaki képzése is top - legalábbis egy-két szakja biztos van olyan jó vagy még tán jobb, mint a BME.
2017. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Akkor hogy a francba lehet az, hogy egy széchenyisnek csak 1 vizsgája van, amire alapból meg adják a kettest ha be se megy?
2017. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Donald J. Trump ***** válasza:

#6:

Jártam a BME-re (MSc) meg a SZE-re (BSc) is, van összehasonlítási alapom. Nem tudom, te milyen képzésről beszélsz, de max. zeneművészetiről vagy az odacsatolt NYME-s szakokon tudok elképzelni ilyet, esetleg aki már sokadik féléves, s a tárgyai nagyrészét megcsinálta, csak szakdolgozat van neki hátra. Mérnöki szakokon kb. 3-4 jog/közgáz/környezetvédelem van, ami pite tárgy, de a többi 150 krediten vért hugyozol a 2-esért, egy félévre legalább 4-5 vizsga jut.

2017. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A 4-5 vizsga egy félévre az nagyon jó. Nekem 1 hónap alatt volt 9 vizsgám, ebből is látszik, hogy a Széchenyiben könnyű dolga van az embernek :D
2017. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Donald J. Trump ***** válasza:
#8: Hát akkor te valami nagyon gyér tudású fazon lehetsz, ha így összetorlódtak a tárgyaid - nekem a BME-n sem volt soha 5-nél több. :D
2017. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Nekem nem tudnak összetorlódni a tárgyaim. Amúgyis az első szemesztert fejeztem be. Tudod Ausztriában más a rendszer ;)
2017. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!