Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magyartanárom több mint 2...

A magyartanárom több mint 2 hónapja nem javítja ki a dolgozatokat!?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja nem javítja ki a dolgozatokat és itt a félév és nem tudom hanyasra állok csak egy 1-em van beírva. Ilyenkor mi a szabály? Elvileg ha akarom nem írhatja be ugye? meg anyáék is aggódnak és ugye itt a félév és csak 1-esem van s majd félévkor fogja csak kijavítani!(Bocsi a helyesírásért csak telefonról írtam.)

2017. jan. 12. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A házirendben benne van, hogy a tanár köteles x napon belül kijavítani és kiosztani (amikor én jártam iskolába, 15 munkanap volt, tehát 3 hét). Ha ennél később osztja ki, nem írhatja be a jegyet, csak ha te kéred.
2017. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tanuló egy írásbeli vagy szóbeli feleletére (magyar nyelv és irodalom írásbeli

kivételével) csak egyetlen osztályzat adható. Tört osztályzatot nem adunk. Az írásbeli

számonkérések, dolgozatok javítását két héten belül el kell végezni, a dolgozatokat ki kell

osztani.

Ezt a házirendbe találtam!

2017. jan. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!