Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lett a történelem...

Milyen lett a történelem érettségitek?

Figyelt kérdés
Légyszi ne csináljatok 500 ilyen kérdést,hanem írtatok ide,ha vissza akarjátok nézni akkor a megválaszoltakban ugyanúgy megtaláljátok!
2010. máj. 5. 11:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Sztem egy hármast sikerült összekaparni. A megoldások alapján csak a teszt része 28 pont körül van, szal biztos nem bukás :D

Az esszéből a nők helyzetét, a rendszerváltást és a honfoglalás kori társadalmat írtam. Szerintem a háromra együtt jó ha kapok 10 pontot... De akkor már meglesz a hármas! :D

2010. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem az első részből 45-ből 40 pont jött ki, ami 88%.

Örülök neki, az esszék is jók voltak.

D-t választottam: Görög vallás, Szabadságharc, Konszolidáció

2010. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok, hány pontosak voltak az esszék?

Mert nekem kb. 23.5 pontom lett csak az első részben, ez nagyon gatya. :D

2010. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ennyien válaszoltatok. :-) Szerintem is eddig ez volt a legjobb érettségi a matek és a magyar elég nehéz volt. Én a nők helyzetét választottam, a honfoglalásosat és a 48-at. Holnap ki megy angolra?
2010. máj. 5. 14:57
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is jól sikerült, esszknél az A-t választotta, (Görög vallás, A mittoménmilyen csata xD meg a Dualizmust)
2010. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

az első feladatban az tényleg Jézus volt nem Pál apostol?


amugy kérdésre válaszolva nekem is jól sikerült, az első részben voltak érdekes feladatok, de pl az esszék ugy érzem, hogy elég jól mentek, az F oszlopot választottam, görög hitvilág, dualizmus, meg rendszerváltás

2010. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én is Pál apostolra gondoltam, őt mindig "könyvvel" ábrázolják, de hát ezek szerint nem jött be. Remélem azért nem ezen a fél ponton fog múlni :)
2010. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

jezus,mert neki volt ilyen feje a gloria szeru vmivel:D

amugy esszekre 12-12-21 pontot lehet kapni.

nekem a megoldokulcs alapjan egesz jok lettek:)

ha nincs az a nemzetiseges feladat akar meg 99% is lehetett volna az elso resz..:(

2010. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!