Ki jelöl jogot idén?

Figyelt kérdés

Hova adjátok be a jelentkezéseteket?

Állami vagy önköltséges?

Miből érettségiztek? Hogy készültök?

Diákhitel vélemény?

Én idén érettségizem, jogra készülök :)



2017. jan. 14. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE-ÁJK-ra készülök, töriből emeltezek és 2 nyelvvizsgám lesz, angolból már tavaly leérettségiztem. Államira szeretnék bekerülni, ha nem jön össze akkor inkább mást választok diákhitel helyett.
2017. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ELTE-ÁJK-t jelölöm első helyen, töriből és magyarból emeltezem, angolból van csak nyelvvizsgám, viszont én az önköltségest is megjelölöm és bevállalom a diákhitelt, ha úgy alakul, de remélem lesz 460 pontom.
2017. jan. 14. 21:40
 3/12 SZJG válasza:
100%
Én is Elte Ájkra adom be első helyen. Felső nyelvvizsgát tettem, és töriből fogok emeltezni, de necces ,hogy összejön az a 460+pont, még így is. Nekem marad az önköltséges.. amúgy azért rendesen tartok ettől a szaktól, nem tudom ti hogy vagytok vele, engem rendesen beparáztattak az odajárók.:D
2017. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ELTE-s diákkal még nem beszéltem, csak olyannal, aki jogot tanul máshol, és hát igen, necces, de én nagyon szeretném ezt tanulni szóval már alig várom:D
2017. jan. 17. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:

En ujrafelvetelizek es a jogot is megjeloltem ELTEn :) volt osztalytarsam odajar lattam milyen hajtasok vannak naluk azt mondta a latintol kialadt :D legalabb a latintol nem felek csak a romai jogtol mivel eleg szoro targy .

Ha nem lesz meg az allami akkor onkoltsegesre megyek nekem edesapam allja a fele tandijamat viszont a masik fele valoszinu diakhitelbol lesz akkor. A diakmunkarol lemondtam lattam hogy embertelen a jog es eselytelen elmenni mellette dilgozni diakmunkan meg csak bolti kisegitonek is :D

Bocsi az ekezetekert :)

2017. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok:

A tori emltem megvan 92%os most olaszbol viszont javitot teszek remelem ott is lesz olyan 95 korul :D akkor meglsz a 460 mashogy nem igazan

2017. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Uhh, hogy sikerült a 90%os töri emelt?

Egyébként ti még hova jelentkeztek?

2017. jan. 17. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Tavaly erettsegiztem :D szerintem eleg konnyu volt meg nagyon jo a memoriam is es kivalo tanarom volt kozepiskolaban vegig szoval szerencsem volt. A szobeli meg nagyon pite volt az SG minden evben szervez vegzosoknek felkeazitest ingyen 3 napos trening :) megvettem a konyvuket abbol es az iskolai jegyzetembol raktam ossze a tetelvazlataim es bejott :D


En B tervben csak annyiban gondolkozok hogy valami nyelvszakot valasztok de meg vacilalok hogy mit. En csak a torihez es nyelvekhez ertek :D te hova jelentkezel meg?:)

2017. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én csak jogot jelölök, mást nem nagyon szeretnék tanulni.

Első helyen ELTE, második Pázmány harmadik pedig Károli:)

2017. jan. 18. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:

ELTE jogra járok és nem elkeseríteni akarlak, de szerintem felejtsétek el, nagyon rossz az oktatás színvonala. Nehéz persze, ezzel nem lenne gond, de teljesen semmibe veszik az embert és az esetek 80%-ban nem rajtad áll, hogy megbuksz vagy sem.

Amennyire hallottam, a Pázmány egyre inkább felzárkózik, ráadásul sokkal gyakorlat orientáltabb a képzésük. Sajnos sok helyen még azt nézik, hogy honnan van a diplomád, és az ELTE-t részesítik előnyben, de nem biztos, hogy ez sokáig így marad, mert ami itt megy az egy katasztrófa.

2017. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!