Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A budapesti Teleki Blanka...

A budapesti Teleki Blanka Gimnáziumról mondana nekem valaki pár dolgot?

Figyelt kérdés

Szombaton írom a központit.

Átlagosan egy ilyen 70 pont körül teljesítem a próba felvételiket suliba.


Matek fizika szakra szeretnék jelentkezni (matekom általában 40-45 pont)


Ha jól emlékszem 10 tantárgy van kiírva amit néznek ebből nekem egy 4-es egy pedig nem tudom 4-es e vagy ötös.


Szeretném tudni hogy szóbeli mennyire nehéz?

Mennyi időt vesz igénybe?

Álltalában csak a szakhoz kapcsolódóan kérdeznek?

Matekba is belekérdeznek vagy csak fizikába?


Ha valaki tudja megmondaná mennyi esélyem lehet bekerülni?

Mi az a pontszám amitől kezdve biztos bent vagyok?

Körülbelül mekkora a túljelentkezés?


Emellett...

Az osztályközösségek álltalában milyenek?

Van olyanra példa hogyha valaki más azt kiközösítenék (gondolok itt például hallásproblémára vagy szimplán csak egyémi személyiségre)

Melyk mennyire pártolt álltalában?


Bocsánat a sok kérdésért csak ezeken gomdolkozom már egy ideje és hogy hogyan tudnék biztosan bekerülni.


Válaszokat előre is köszönöm.



2017. jan. 16. 14:35
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én most vagyok kilencedikes a Telekibe(történelem tagozaton), szerintem van esélyed.Tavaly én eléggé elrontottam a központit és féltem, hogy nem vesznek fel, de a szóbelim szerencsére nagyon jól ment.Szerintem ha tényleg tudod a tételeket nem nehéz a szóbeli, nem is kínozták meg nagyon :) és csak az adott tantárgyból kérdeznek ,nekem törin megkérdezték , hogy tudok e mondani az adott korhoz irodalmi műveket, mondtam nem , mondták nem baj nem irodalom tagozat (és max 50pontot kaptam), de azért jó ha tudsz mondani plusz dolgokat(azért kapcsolódó legyen)Szerintem én tavaly kb 30percet voltam bent max pedig én voltam az első(hétfő-legelső időpont :D)és utánam se jött senki rögtön.


Az osztály közösségek változóak persze de szerintem jók az átlaghoz képest.Nekem szerencsém van mert nagyon jó az osztályom ,pedig vannak teljesen ellentétes személyiségek és én pl epilepsziás vagyok , de senki sem cikiz vagy semmi :)


Előre is sok sikert a szóbelihez.

2017. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!