Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha vannak itt olyan emberek,...

Ha vannak itt olyan emberek, akiknek a szobatásainak/lakótársainak sokkal kevesebbet kell tanulnia, mint nektek, ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Akárhány emberrel laktam, mindig így volt, és annyira irigyeltem őket, hogy 8 órákat alszanak, annyi sorozatot néznek, amennyit akarnak, eljárnak ide-oda. De persze, én is mehettem volna arra a szakra, az én döntésem volt nehezet választani.

Illetve én is van, hogy alszom 10 órát, sorozatozok, eljárok, de töredéke annyit, mint ők :(


2017. jan. 17. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

2 szobatársam van, az egyiket szinte még sose láttam tanulni, a másik meg kb. zh vagy vizsga előtti este előveszi a tananyagot, és 4-es 5-ösöket kap.

Én meg néha a kettesért is szarrá kell tanuljam magam.

Egy részről bosszantó és bevallom, kicsit irigy vagyok, más részről viszont azért motivál, hogy nekem is jó jegyeim legyenek, és ne legyek tőlük elmaradva.

Talán az vigasztaljon, hogy vannak még hasonló cipőben emberek, és mindig lesz olyan szak, ahol kevesebbet kell tanulni, mint neked. Ez van, igazságtalan az élet!:(

2017. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezért érdemes könyvtárban tanulni, mert aki ott van az tanul .DD

én inkább eljártam egyetemi könyvtárba tanulni mint hogy llandóan sorozat néző szobatársakat lássak .)

2017. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!