Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8-dikos vagyok valemennyit...

8-dikos vagyok valemennyit tanultam, de nem tudom, hogy mi lehet felvételiben félek nagyon milyen feladatok lehetnek benne nagyon megköszönném a fáradságotokat ezért. Milyen kb nyelvtan és matek feladatokat tudnátok küldeni vagy valami?

Figyelt kérdés
mik lehetnek a felvételiben?

2017. jan. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem tetted, írd be a gugliba, hogy pl. "Központi felvételi 2016", valószínűleg pdf-ben lesz. Azokat kinyomtatod/a feladatokat megoldod gyakorló füzetben vagy papíron és annyi.

Ne izgulj, ha nem egy-két sulit írtál be, biztosan felvesznek valahová. Én a harmadikba biztosan bekerülök, szóval próbálok azzal barátkozni, max. pozitív meglepetés érhet.:D

Ami fontos, hogy vigyél étcsokit (serkenti az agyműködést), szőlőcukrot, rágót (stresszoldás), sok tollat, körzőt, 30 centis vonalzót, esetleg szögmérőt és lehetőség szerint órát.

Ne aggódj nagyon rajta, gyengébb gimiből is lehet egyetemre menni, szóval nagy gáz nem lehet.

Sok sikert, évfolyamtárs!:D

2017. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] ilyenek. Próbálj régebbieket megoldani. Gondolom tudod, hogy típusfeladatok vannak. Százalékszámolás, tér, síkgeometria, törtek; mondatelemzés, képző jel rag, fogalmazás, szövegértés


Ilyesmik.

2017. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna nézni az előző évieket, aztán megcsinálni.

Akkor pontosan tudnád. Most, pár nappal előtte már késő észbe kapni...

2017. jan. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom! Már két hete tanulok kíváncsi voltam válaszaitokra! amúgy meg igazad van!
2017. jan. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!