Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek iratkozzak ki az...

Szerintetek iratkozzak ki az OKJ képzésről amire járok?

Figyelt kérdés

Egy év semmittevés után jelentkeztem rá nyár végén, csak hogy csináljak végre valamit. Egyáltalán nem nekem való, egyáltalán nem érdekel ez a dolog és még csak el se nagyon lehet vele helyezkedni ha sikerül megcsinálni, többen megmondták már hogy nem veszik komolyan ezt. Meg hogy nem nagyon lehet elhelyezkedni vele. Ezenkívül napiszinten stresszesen járok be, tiszta feszült vagyok a társaim között akik nem is nagoyn kedvelnek. Nem tudtam beilleszkedni a közösségbe. És ez a feszültség egyre jobban rámegy az egészségemre, pánikrohamaim vannak az utóbbi időkben. Nem tudom emiatt van-e, de valamilyen szinten biztos emiatt.

Kiíratkoznék szívem szerint, de ennek a döntésnek lennének hátrányai is:

-Megint nem tudnám mit kezdenék magammal, nem lenne napi rutinom

-Elveszíteném a diákigazolványomat, ami jól jön amikor buszozni akarok valahova, vehetek diákjegyet. Így meg csak teljes árú jegyekkel utazhatok megint


Mit kéne tennem? Nem tudok dönteni


2017. jan. 18. 08:29
 1/3 anonim válasza:

Milyen OKJ képzés? Mennyi idő van még hátra? Egyébként el tud ád képzelni, hogy abban a szakmában dolgozz?

Egyébként én azt mondom, hogy ha nem érdekel, nem szereted és soha nem fogsz a szakmában dolgozni, akkor hagyd ott, de csak akkor, ha kezdesz helyette valami értelmeset. Kellene keresned valamit, ami tényleg érdekel!

2017. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne, egy kicsit előrelátóbban élni az életed... Azért hogy diákjegyed legyen - nem érdemes semmit sem csinálni. Azért, hogy a tudásod növekedjen - érdemes küzdeni is! - lehet hogy most nem, de később hasznát veszed.

Fejezd be szerintem.

2017. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sincs ennek sok értelme, én ez alapján otthagynám a helyedben. Viszont tényleg kellene valamit kezdened, találni valamit ami igazán érdekel. Nem tudom, hogy ez milyen okj volt, de esetleg nem gondolkodtál el azon, hogy egyetemre menj? Sok helyen komolyabban vesznek egy diplomát mint egy okj végzettséget. De persze attól is függ, hogy milyen területhez kötődik a képzés.
2017. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!