Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a 2010-es emelt...

Hogy sikerült a 2010-es emelt szintű történelem írásbelitek?

Figyelt kérdés
Könnyűnek találtátok vagy nehéznek? Hogy érzitek, tudtátok?
2010. máj. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Már írtam válasz ilyen kérdésre. Szerintem nehéz volt, nekem kettes lesz de a matekom meg 90% felett, szóval így is felvesznek remélem..:)
2010. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztet nem éreztem vészesnek, de hazajöttem, átgondoltam és szerintem elrontottam. Az esszé témákat elég nehéznek találtam. Egyébként a teszt meg az esszé is úgy vettem észre szinte csak a szóbeli tételekre épült. Rájöttem, hogy ha sokkal többet készültem volna megírhattam volna 80% körülire is akár, de így lesz vagy 50-60, ami nem elég:S
2010. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt elég nehéz volt,egy csomó mindent elrontottam,de ahogy az utolsó válaszoló is írta,több készüléssel sokkal jobb lehetett volna...az esszék sztem nem voltak nehezek,most kivételesen nagyon jó témákat adtak...De ezt sem kiabálom el,mert biztos,hogy ott is kihagytam pár dolgot,meg a javítótanárok tudnak nagyon köcsögök is lenni!
2010. máj. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én egész jól sikerültnek találom, de ez csak első megérzés, nem nagyon gondolkodom rajta, mert annak az az eredménye, hogy egész nap azon forognék, valóban összejött-e? :(

Amit hiányoltam, az a középkori magyar történelem volt - pedig de készültem rá :)

Az esszéknél szerencsém volt, mert találtam benne négy olyat, amit jól átnéztem,a teszt egy-két kérdése viszont kiütött :)

2010. máj. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!