Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz jegy fizikából, hogyan...

Rossz jegy fizikából, hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Írtunk kedden egy fizika t.z.-t a fényből,ami azt hiszem eléggé rosszul sikerült. Bár még nem tudom a jegyet de nagyon félek hogy milyen lesz. A tanár azt mondta hogy lehet javítót írni,de már kaptam a múlthéten magyarból egy 3-ast és matekból egy t.z. 2-est,és arra is azt mondtam hogy majd kijavítom,na most jön a félév és sehol nem vagyok szóval.......

Tudni kell hogy én 2016.12.05.-12.15.-ig nyaraltam külföldön,amit rá is írtam a dolgozatra hátha megenyhül egy kicsit és ad egy második esélyt anélkül hogy beírja,bár a matek tanár rá se bagózott. Anyukám eléggé szigorú tanulás terén. A gáz még az ebben hogy anyum eléggé "modern" anyuka és mindig e-mailt kap arról ha kapok egy jegyet,ami kínos mert konkrétan hamarabb tudja meg a jegyemet mint én. Nem tudom hogy elmondjam e neki,és ha igen akkor hogy. Nagyon félek kérlek segítsetek!!! :( :(



2017. jan. 18. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mond el, max megbuntet, de az idő múlik, előbb utóbb vége lesz. de legalább nem nyomaszt.
2017. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el viccesen, mondjuk úgy, hogy "írtunk a fényből dolgozatot, de én sötét vagyok!".
2017. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

"2016.12.05.-12.15.-ig nyaraltam külföldön"


Több, mint egy hónap alatt nem pótoltad az akkori kimaradást? Akkor megérdemled.

2017. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Hányadikos osztályos vagy?

A matek és a magyar kell érettségire, fizika nem.

Ha nem matek és fizika irányba akarsz tovább tanulni, akkor érvelj azzal, hogy a mostani anyag nem megy annyira, ami valójában nem gond neked, mert megbukni biztos nem fogsz és nem is érdekel/nem is lesz rá szükséged az elkövetkezendőekben.


Ha még általános iskolás vagy és kell a továbbtanuláshoz a jó jegy, akkor meg azzal kell érvelni, hogy belehúzol, mert tudod mi a tét és hamarosan eredményeket is fogsz produkálni.

2017. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki előre! Ígérd meg, hogy kijavítod, mondd el, hogy most nehezebben tanulsz, nagyobb lejtőt élsz meg, mindenkinek van ilyen. Nem hinném, hogy ha egyenes vagy vele, be fog rágni.
2017. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!