Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A földrajz Tanárom megbuktatot...

Zsolt1220 kérdése:

A földrajz Tanárom megbuktatott fél évkor!?

Figyelt kérdés
Eddig csak 2 db kettesem volt 16. án nem voltam iskolában, 17 igen akkor nem volt órám vele 18. án beírt. Gondolom azért mert nem volt csak két jegyem és hogy meglegyen. 1,66666 buktatott meg amiatt cseszhettem az ösztöndíjam. ( 3,76 lett így is az átlagom de mivel lett egy egyesem nem vagyok jogusult ár). Tehetek ez ügyben valamit? mivel jogtalanul kaptam egggyest?

2017. jan. 20. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom a nyelvtan kettes húzza le az átlagot. Ha három jegy kell félévig akkor az miért a tanár hibája ha neked nincs három jegyed? Ha tudod hogy nincs és még szarul is állsz akkor neked kellene szólnod és kérned hogy felelj vagy írj még dolgozatot.

Ha három jegy kötelező, és neked nem volt három jegyre értékelhető munkád, akkor a harmadik jegyed egyes, mert az jelképezi az elégtelen hozzáállásodat a tárgyhoz.

2017. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez egy baromság! Ha három jegy kell az értékeléshez, akkor nehogy már a diáknak kelljen kuncsorogni, hogy jegyet szerezhessen! A tanárnak kellene lehetőséget adni a jegyszerzésre! Na nehogy már a csík húzza a repülőt alapon!
2017. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derül ki hogy a tanár adott-e lehetőséget. Akár adhatott is, csak mondjuk a kérdező inkább meghúzta magát mert nem tanult akkor sem, és végül elteltek a hetek. Bírom, mikor minden diák tudja hogy mik a jogai, de a kötelesség nem számít. Aztán amikor eljön a félév vagy év utolsó hete akkor már pánikolnak.


Amúgy az 1,6-os átlag csak úgy jön ki, ha volt egy hármasa és egy egyese. Tisztában kell a tanulónak is azzal lennie, hogy ha nem szerez legalább egy kettest, akkor az átlaga sosem lesz 2 egész fölötti. A gyerek nyilván nem javított mert nem is akart, vagy húzta az időt amíg lehetett, majd a tanár jobb híján beírta a másik egyest, és így jön ki az 1,6-os átlag.


Mindenki a hibáiból tanul, most a kérdező is, és nem a tanárra kell tolni a felelősséget.

2017. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Ti tényleg ilyen hülyék vagytok? Úgy jött ki az átlag, hogy volt két kettese és mellé CSAK ÚGY beírtak egy egyest!

Hát na erre mondom én, hogy ilyen nincs! Nem írhatnak csak úgy be egy egyest!

2017. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még a hülye oltogatósat is,Tudok helyesen írni ha akarok. (Hozzá teszem Irodalom nyelvtan jegyem sajnos 3 as lett, nincs is kettesem. Egy falusi roma ggyerek vagyok. Akinek igen is sokat jelent a tanulmányi eredménye. Lehet nem vagyok mindig 100% , de hisz ki az aki mindig is a legjobbat tudja nyújtani én ha lett volna lehetőségem a két kettes mellé szereztem volna még minimum egy hármast. Utána néztem osztályzó vizsgára kellet volna küldeni a fél éves anyagból amit kérvényezni fogom, hogy meg írhassam.
2017. jan. 22. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Felőlem
2018. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!