Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megeshet olyan, hogy elszámoln...

Megeshet olyan, hogy elszámolnak pontokat a felvételin?

Figyelt kérdés
Bárhogy számolom a pontjaim,többre jön ki sokkal mint amennyit kaptam.Hogy van ez?

2017. jan. 22. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Megeshet.
2017. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem elszámoltak tíz pontot.

Jelezni kell ügyfélszolgálaton, személyesen Pesten vagy telefonon. A lényeg, hogy kérd el a telefonbeszélgetés azonosítóját is és írd fel, hogy jelentetted a problémát.

Én megcsináltam ezt személyesen és telefonon is kétszer, mégis elqrták :D

Végül azt kaptam, hogy ha azon a 10 ponton múlik, az iskola rendkívüli jogcímen felvesz a diákok közé.

Na hát elhiheted ebben mennyire bíztam...Viszont fölé mentem 6 ponttal a határnak, úgyhogy végül lényegtelen volt.

2017. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon durva!!Remélem nekem is el van számolva,mert szörnyű lett..
2017. jan. 22. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Azt írtad el van számolva.

Nézd át e-felvi online kalkulátorral, mielőtt bármit is csinálnál.

2017. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy kell használni?.Amúgy ez középiskolai felvételi.
2017. jan. 22. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Honnan tudod mennyi, ha még csak tegnap írtad?


Ettől függetlenül igen, elszámolhatják.

2017. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
A felvi kalkulátor felsőoktatási felvételihez van. De a kérdésed nem tartalmazta, hogy gimnáziumi felvételiről van szó, csak utólag írtad ki, így a válaszoló ezt nem tudhatta.
2017. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj be megtekintésre, egy javítási útmutatóval!!! Akár szüleiddel, lehet, hogy úgy hatásosabb. Reklamálj!
2017. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem kihagytak egy oldalt annak idejen a magyarnal. Egy "picit" ideges voltam, de jeleztem, kijavitottak, es igy nem 33, hanem 43 pontos lett a magyarom.

Szoval igen elofordulhatnak ilyenek, ezt akkor jelezheted mikor megtekinted a felvetelid.

2017. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!