Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy csináljam a...

Nem tudom, hogy csináljam a szakirodalom feldolgozást szakdolgozathoz. Jegyzeteljek-e közben?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 300 oldalas könyvet kellene kiolvasnom, viszonylag rövid idő alatt és, ha minden bekezdésnél jegyzetelek, akkor sosem érek a végére... :/

De mégis jegyzetelnem kellene valamennyire, mert akkor majd nem fogok emlékezni semmire.:(

Plusz, azt tudom, hogy szó szerint semmit sem lehet kiírni, de, ha 1-1 szó mégis szerepel a szakdolgozatomban is, ami a könyvben is volt, az még nem baj, ugye? Mármint ez így hülyeség tudom, mert annyi szó nincs a világon, de mégis tartok tőle, hogy ezt lehet-e, vagy nem koppintás-e...

Bocsi a hülye megfogalmazásért, előre is nagyon köszönöm a segítséget!


2017. jan. 23. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szó szerint is lehet idézni, nincs megkötés, csak fel kell tüntetni honnan van. Ez így nem plágium.


Én csak nagyvonalakban jegyzetelnék, hogy később vissza tudjam keresni.

2017. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jan. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!