Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova vesznek így fel? Ajanlato...

Hova vesznek így fel? Ajanlatok, tippek? (lent)

Figyelt kérdés

Vazolom a helyzetet: 10.ben vagyok, gimiben, evet fogok ismetelni, de masik suliban.


Szakkozepbe, szakiskolaba ugy tudom nem mehetnek, mert a 9. évi szakmai ismereteket nem sajatitottam el. Egy masik gimi is jo lenne, ha nincs mas valasztasom, de ilyen eredmennyel Gimnaziumba??Nem vennenek fel.


Mit tudtok errol?

Köszi! :)



2017. jan. 24. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gimnázium és gimnázium között is óriási különbség van. Én is váltottam 2 év után gimit, nem kellett évet ismételnem, csak szimplán nem éreztem jól magam ott ahol vagyok. Jóval gyengébb eredményem volt, mint ahova jelentkeztem, de felvettek azzal a feltétellel hogy fel kell jönnöm 4,3-ra, amit ott nagyon néztek, hogy legyen legalább annyi.

Iratkozz "gyengébb" gimnáziumba.

2017. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!!:)


A szakkozep v szakiskola akk jol latom h eselytelen?

2017. jan. 25. 06:32
 3/3 anonim ***** válasza:
"Szakkozepbe, szakiskolaba ugy tudom nem mehetnek, mert a 9. évi szakmai ismereteket nem sajatitottam el." Magadnak válaszoltál erre a kérdésedre.
2017. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!