Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli felvételije mindenkine...

Szóbeli felvételije mindenkinek lesz?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 8.asok, én egy általános iskola & gimnáziumba járok, egy barátom is ide szeretne jönni gimire (én is maradok, de már biztos, hogy felvesznek, mert csak ezt jelöltem stb.). A felvételit mindenki megírta már és majd ugye lesz a szóbeli is. Azt nem tudom, ha neki az írásbelije nem lett túl jó, illetve jegyei átlaga /asszem / 3,2 behívják-e szóbelire, vagy csk a másik gimibe.

Köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk?
2017. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelel a kritériumoknak akkor behívják ha van egyáltalán szóbeli nekem csak 1 suliba volt.
2017. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha arra vonatkozik a kérdésed, hogy ha az ember több helyre jelentkezett, akkor külön van-e mindenhol szóbeli, vagy csak egy helyen, akkor a válasz az, hogy külön kell mindenhova menni szóbelizni. Én is 3 helyen voltam (nem idén felvételizek) szóbelizni.
2017. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem minden iskolában van szóbeli, de ahol van szóbeli felvételi, ott többségében ponthatárhoz kötik.

Az, hogy egy 3,2-es tanuló gimnáziumba menjen... Mit ne mondjak, nem oda való. Ha felveszik csak az iskolát minősíti.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy felvesznek. Ha csak azt jelölted sem. Ez csak arra garancia, hogyha nem vesznek fel, akkor maximum olyan helyre mehetsz, ahol marad hely vagy "gyűjtőbe".

2017. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem jelent automatikus felvételt az adott iskolába ha csak azt az egyet jelölöd be. Nem tudom hogy mennyire erős a sulid gimis része, de szinte mindenhol van szóbeli felvételi. Sok minden függ az írasbeli eredmenytől.
2017. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal az átlaggal nem nagyon fogják behívni
2017. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!