Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e azonos szakot tanulni,...

Police0809 kérdése:

Lehet-e azonos szakot tanulni, két különböző egyetemen egyszerre? Mondjuk Miskolci és Pécsi Egyetemen?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy járok egy szakra a Pécsi Egyetemen, egész jól állok, jó az átlagom is, viszont van egy tanár, akik két tárgyat is tanít nekem és esélytelen, hogy valaha is átengedjen. (Nem ide tartozik, de az előzménye az, hogy unokatestvérem okozott egy közlekedési balesetet, aminek ő is érintettje volt, ez a fő ok amiért utál enegem, bár nem értem én erről miért tehetek...) Ezért gondoltam arra, hogy egy másik egyetemen megcsinálom azt a két tárgyat és az eredeti egyetemen elfogadtatom.

#egyetem #szak #tantárgy #elfogadtatás.
2017. jan. 26. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, semmi akadálya.
2017. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!