Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező a szalagavató?

Kötelező a szalagavató?

Figyelt kérdés
Jövöre lenne de semmi kedvem ehez az egészhez.. Utálom azt a zenét, táncolni, az osztálytársaimat stb. Olyanok válaszát várom akik hasonlóan álltak ehez a dologhoz mint én. A "hülye vagy ha kihagyod mert nagy buli" válaszok nem érdekelnek.

2017. jan. 27. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötelező. Én ott voltam az enyémen, de semmi extra nem történt, túléltem volna nélküle. Volt, aki nem jött el nálunk.
2017. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mit kapott aki nem ment el?
2017. jan. 27. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, teljesen fakultatív.Viszont ha valakinek pont emiatt nem lesz párja, sokan fognak még emlegetni.
2017. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező. Semmi sem történik, ha kihagyod.
2017. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát az a legkevésbé se érdekel ha valakinek emiatt nem lesz párja.. Bár szerintem nem lesz ilyen gond mert próbákra se mennék el. Köszönöm a válaszokat! ;)
2017. jan. 28. 08:23
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Az iskola házirendje szabályozza, hogy mi kötelező meg mi nem.


Amúgy tényleg hülye vagy, ha kihagyod! :)

2017. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem kötelező, kihagyhatod. Nekem most volt, jól sikerült :)


A szalagtűzésre én mindenképp elmennék a helyedben, aztán a táncot már ki lehet hagyni. Nálunk is volt, aki nem táncolt, mert nem szeret, nem vesz fel olyan ruhát, stb. Ebbe a tanárok nem szólhatnak bele, saját döntésed :) De szerintem még ha nem is táncolsz, a szalagtűzésre megéri elmenni :)

2017. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 29. 18:37
 9/11 anonim válasza:
95%
Én nem mentem el, amit már régóta terveztem. Először nem mertem elmondani a tanároknak, viszont nem vettem jegyeket a szüleimnek, mert már tudtam hogy nem leszek ott, és emiatt a tanárok nyaggattak hogy nekik is látniuk kell meg satöbbi. Végül fogtam magam és nem mentem a bál előtt 1 hete "betegség" miatt, majd amikor megjelentem odadták a szalagot órán, vagyis nem kötelező, ha nem szereted az ilyen rendezvényeket, mint én, akkor ne menj, bármilyen jó a buli (állítólag) nem fogod élvezni, ha nem ilyen beállítottságú vagy. Büntetést nem kapsz, bár ez iskolafüggő.
2017. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 89 környékén jártam gimibe, akkor az ofő azt mondta, hogy aki nem megy el, nem engedi érettségire. Egy elég idős és szigorú nő volt. Lehet, hogy csak ijesztgetni akart, de simán kinézhető volt belőle. Szerintem az egész osztály kihagyta volna kb. mégis mindenki ott volt.
2017. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!