Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval most hétfőn lenne vizsgám, amit ha nem csinálok meg akkor még mehetnék egyszer javítóra (feburár 6.), viszont arra már 67-en vannak bejelentkezve a 70-ből, szóval ha én most mennék hétfőn és nem csinálnám meg, akkor valószínűleg a következőre már nem tudnék bejelentkezni mert addigra megtelne.


Fontos hogy meglegyen ez a tantárgy, mert ebből már egyszer megbuktam szóval most már muszáj megcsinálnom. Persze volt több időpont is a hónapban, de sok vizsgám esett ugyan azokra az időpontokra, és sokat voltam beteg is, így sajnos a végére maradt a legfontosabb.


Nem tudom mit csináljak, szeretnék elmenni most hétfőn, bár még nem volt elég időm hogy rendesen megtanuljam, szóval inkább próba-szerencse alapon mennék, tudván hogy még mehetek mégegyszer... csakhát ugye ebben van a probléma, nem biztos hogy lesz hely...

Gondoltam hogy írok a vizsgáztatónak, hogy tegyen még oda néhány férőhelyet, de holnap reggelig lehet csak bejelentkezni, addigra meg úgy sem válaszol, és amúgy meg eléggé akadékoskodó szóval amúgy sem hiszem hogy megtenné.


(nem magyarországi vagyok, szóval lehet itt máshogy működik az iskolarendszer, de szerintem a lényeget értitek)



2017. jan. 28. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
tanuljál és ne stratégiázzál
2017. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom hogy mivel nem anyanyelvement tanulok minden 2x olyan nehéz :(
2017. jan. 28. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!